Přehled listopad 2012 - duben 2013

Co jsme s mládeží absolvovali v tomto období?

Každou středu proběhl tréning mládeže, před vánoci jsme udělali oddílový turnaj.

V družstvu dospělých (s většinovou účastí mládeže) jsme odehráli všech 10 kol regionální soutěže, což znamenalo 10 krát věnovat více než polovinu soboty šachu. 100% účast měl Ivo Střelba starší. Díky všem, kdo se soutěže účastnili. Ač jsme nevybojovali mnoho bodů, byli jsme všem družstvům důstojným soupeřem.

Zahráli jsme (2 soboty) si v základním kole krajského přeboru žákovských družstev. Z 5-ti zápasů jsme 3 vyhráli a umístili se na 3. místě.

Proběhli 4 turnaje základního kola krajského přeboru mládeže, kterých jsme se zůčastnili s pěknými výsledky.

Co nás čeká?

20.4. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Český Brod

28.4. Krajský přebor dětí do 8-mi let - Benešov

4.-5.5. MČr dětí do  8-mi let - Vyškov

10.5. - 11.5. Poslední  turnaj základního kola KP mládeže - Kanina. Víkendový turnaj v super prostředí internátu zahradnické školy s nádhernou okolní krajinou, výlety, táboráky, spousta hry a legrace