Vyhráli jsme krajskou soutěž!

Družstvo A šachového klubu TJ Aero Odolena Voda vyhrálo krajskou soutěž „A“ ve středočeské kraji a postupuje do krajského přeboru středočeského kraje. Pojďme si připomenout jak soutěž probíhala:

V prvních třech kolech jsme vyhráli, porazili jsme postupně týmy ŠO TP Nova Kladno A, Český Lev Kolešovice B a TJ Hostivice A a dostali se na druhé místo v soutěži.

Následně byla soutěž na dvě kola přerušena kvůli COVIDové situaci a pokračovalo se 6. kolem, kde jsme porazili SK DDM Slaný-ŠK Velvary A.

Poté následovala prohra s posledním týmem tabulky s ŠK Příbram-Baník, přesto se nám podařilo udržet druhé místo.

Poté následovaly výhry nad Caissa Roztoky A, nad ŠK Medvědi Zvole A a nad Sokolem Buštěhrad A. A konečně jsme dostali  na první místo v tabulce.

Další kolo jsme bohužel opět prohráli, tentokrát s TJ Kralupy B, přesto jsme udrželi první místo v tabulce.

Nakonec následovali dohrávky dvou kol z přerušené sezóny, kde jsme porazili jak ŠK KDJS Sedlčany A, tak i Klub šachistů Říčany 1925 D a mohli slavit vítěztví v celé soutěži s náskokem 3 bodů.

Naším nejlepším hráčem a celkově nejlepším hráčem soutěže se stal Ondřej Skýpala, který vyhrál všech deset partií, ve kterých nastoupil.

Velmi dobře si vedli i naši další hráči, Jan Velík 6/7, Vit Doležal 5.5/7, Petr Jančálek 6.5/9, Robert Petrák 5.5/8.

Detailní výsledky najdete zde -  Chess-Results Server Chess-results.com - Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina A